Świat w zasięgu ręki !

Jak rezerwować?

 

Etap pierwszy.
Szukanie oferty
 
W pola wyszukiwarki wpisz i zaznacz kryteria, które będą pomocne w odnalezieniu odpowiedniej dla Ciebie oferty. By uściślić rodzaj wyjazdu możesz wybrać wyszukiwanie zaawansowane. Wtedy wybór poszerza się o rodzaj wyżywienia, liczbę wszystkich osób, itp. Po uzupełnieniu pól, naciśnij: szukaj.
 
Etap drugi.
Wybranie oferty

Na ekranie ukaże się lista ofert, zawężona do tych, które będą najbliżej wybranych przez Ciebie kryteriów. Na tym etapie, możesz dokonać wstępnego wyboru i przejrzeć szczegółowe informacje dotyczące tej oferty.
 
Etap trzeci.
Rezerwacja
 
Na tym etapie możesz dokonać wstępnej rezerwacji. Pamiętaj, że nie wiąże się ona jeszcze z żadnymi kosztami. Po kliknięciu rezerwuj on-line na ekranie wyświetli się formularz rezerwacji. Wypełnij w nim pola dotyczące Twoich danych. Gotowy formularz rezerwacji będzie przesłany do naszego konsultanta, który skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h. W każdej chwili możesz nam zadać dodatkowe pytania, korzystając z linku zadaj pytanie.
 
Etap czwarty.
Dokumenty
 
Po potwierdzeniu wybranej przez Ciebie oferty i sprawdzeniu stanu wolnych miejsc w systemie rezerwacyjnym prześlemy na wymieniony w formularzu adres mailowy umowę zgłoszenie. Po czytelnym podpisaniu odeślij ją na podany przez konsultanta numer faksu lub adres e-mail. Następnie, dokonaj zapłaty na nasz rachunek bankowy.

Dokumenty podróżne i bilety lotnicze dostarczymy na wskazany przez Ciebie w formularzu rezerwacji adres domowy lub mailowy. Mogą też czekać na Ciebie w punkcie odpraw na lotnisku.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500