Świat w zasięgu ręki !

O nas

 

 

Szanowni Państwo , prezentowane na naszej stronie oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

ZAWSZE DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY przy dokonywaniu rezerwacji . 

 

CARO TOUR - TU SIĘ ZACZYNA TWOJA PODRÓŻ !!!

 

Od 2008 roku jesteśmy autoryzowanym agentem największych organizatorów turystyki działających na rynku polskim jak i zagranicznym.

Wszystkie propozycje pochodzą z baz sprawdzonych touroperatorów, których zezwolenia na organizację imprez turystycznych i gwarancje ubezpieczeniowe rzetelnie sprawdzamy.

Proponujemy ofertę wypoczynku dopasowaną do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego z Państwa, staramy się zapewnić wyjątkowy urlop dobierając ofertę do wyznaczonych przez Państwa kryteriów.

Na naszej stronie prezentujemy część z wielu ofert wypoczynku, które mamy do zaoferowania.

Dajemy Państwu możliwość rezerwacji wycieczek bezpośrednio w naszym biurze a także droga elektroniczną.

Wystarczy napisać do nas maila oferty_carotour@op.pl , zadzwonić tel.32 422 84 33 lub przyjść bezpośrednio do naszego biura.

Jeśli istnieje taka potrzeba dojeżdżamy do klienta.

Rezerwujemy Państwu również parking na wybranym przez Państwa lotnisku w promocyjnych cenach lub transfer na lotnisko dla większych grup .

 

Pragniemy również podziękować, że zechcieli Państwo wybrać nas jako swoich doradców przy wyborze wymarzonych wakacji. Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i wierzymy, że uda się Wam Szanowni Klienci za naszym pośrednictwem zobaczyć wiele ciekawych i wspaniałych miejsc.

 
CENTRUM OFERT PROMOCYJNYCH - 665 688 858
 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500