Świat w zasięgu ręki !

O nas

 

 

Szanowni Państwo , prezentowane na naszej stronie oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

ZAWSZE DOPYTAJ O SZCZEGÓŁY przy dokonywaniu rezerwacji . 

 

CARO TOUR - TU SIĘ ZACZYNA TWOJA PODRÓŻ !!!

 

Od 2008 roku jesteśmy autoryzowanym agentem największych organizatorów turystyki działających na rynku polskim jak i zagranicznym.

Wszystkie propozycje pochodzą z baz sprawdzonych touroperatorów, których zezwolenia na organizację imprez turystycznych i gwarancje ubezpieczeniowe rzetelnie sprawdzamy.

Proponujemy ofertę wypoczynku dopasowaną do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego z Państwa, staramy się zapewnić wyjątkowy urlop dobierając ofertę do wyznaczonych przez Państwa kryteriów.

Na naszej stronie prezentujemy część z wielu ofert wypoczynku, które mamy do zaoferowania.

Dajemy Państwu możliwość rezerwacji wycieczek bezpośrednio w naszym biurze a także droga elektroniczną.

Wystarczy napisać do nas maila oferty_carotour@op.pl , zadzwonić tel.32 422 84 33 lub przyjść bezpośrednio do naszego biura.

Jeśli istnieje taka potrzeba dojeżdżamy do klienta.

Zapewniamy Państwu również bezpłatny parking na wybranym przez Państwa lotnisku lub transfer na lotnisko.

 

Pragniemy również podziękować, że zechcieli Państwo wybrać nas jako swoich doradców przy wyborze wymarzonych wakacji. Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i wierzymy, że uda się Wam Szanowni Klienci za naszym pośrednictwem zobaczyć wiele ciekawych i wspaniałych miejsc.

 
CENTRUM OFERT PROMOCYJNYCH - 665 688 858
 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500